Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Про прийом заявок на участь у першому наборі Школи МСП

           В рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки обласна державна адміністрація спільно із Черкаською агенцією регіонального розвитку та Фондом Василя Хмельницького К.Fund оголошує набір до першої в області Школи малого та середнього підприємництва (далі Школа МСП).

         Основною метою Школи МСП є сприяння розвитку підприємництва за рахунок надання якісних своєчасних знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду.

          Програма навчання в Школі МСП передбачає 9-денний інтенсивний курс з основних напрямків організації бізнесу та підприємницької діяльності.

         Після інтенсивного курсу протягом трьох тижнів слухачі працюватимуть над бізнес-планами, під час роботи отримуючи консультативну підтримку викладачів школи. Після захисту Проекту відбудеться урочисте вручення сертифікатів про проходження та завершення навчання.

         Навчання розпочнеться 19 березня 2018 року. Прийом заявок триває до 28 лютого 2018 року.

         Черкаська агенція регіонального розвитку в рамках Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки сплачує основну частину вартості навчання. Для тих аплікантів, що будуть відібрані до навчання, вартість складе 1000 грн.

         Слухачами школи МСП можуть бути:

  • підприємці, власники та керівники підприємств малого та середнього бізнесу Черкас та Черкаської області;
  • особи, що наразі підприємницької діяльності не ведуть, проте мають бізнес-ідею та прагнуть розпочати власну справу.

   Більш детальніше за посиланням : https://goo.gl/AwalaL.

                                                                           

Районна державна адміністрація

6 11 75« повернутися до списку оголошень