Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Про ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці

       Згідно Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення  чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 20 грудня 2019 року №250, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Жашківської районної державної адміністрації до 22 березня 2019 року включно передає відповідним дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць один примірник попереднього списку виборців на паперовому носії та іменні запрошення виборцям.

    Дільнична виборча комісія звичайної виборчої дільниці надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення.  Виборці, які не отримали іменне запрошення, повинні звернутися до дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці, щоб уточнити, чи включені вони до попереднього списку виборців.

    Дільнична виборча комісія звичайної виборчої дільниці наступного дня після отримання попереднього списку виборців надає його для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії.

    Виборець має право ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

     Якщо виборець при ознайомленні із попереднім списком виборців виявив, що він невключений, або його персональні дані, які внесені  до списку виборців, відрізняються від персональних даних, зазначених у паспорті громадянина України, то такому виборцю потрібно особисто звернутися  до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Жашківської районної державної адміністрації та при собі мати паспорт громадянина України.

 

     Наголошуємо, що виборцям, яким потрібно тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Жашківської районної державної адміністрації до 25 березня 2019 року включно. При собі мати паспорт громадянина України та документи, що підтверджують необхідність проведення даних змін. Після 25 березня такі заяви не розглядатимуться.

 

Відділ ведення Державного реєстру

виборців апарату районної державної адміністрації« повернутися до списку оголошень