Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

ОГОЛОШЕННЯ Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів М.Київ, 21 червня 2018 року

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймаштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м.Києв, 21 червня 2018 року.

Місце проведення : м.Київ, пр.-т. Лобановського, 119 концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 200 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і GRM-систем.

 

Програма Форуму складається з трьох потоків :

-          Історія успіху і кейси : кейси компаній про стратегії і підходи, що допомагають пришвидшувати на кожному  етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

-         Інструменти і технології : кращі практики застосування BPM- і GRM- інструментів у різних сферах діяльності організацій, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

-         Тренінги і мастер-класи : авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізація процесів компанії.

 

Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій : МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedorif. Deloitte. Vodafone Україна, ELDORADO. Hewlett-Packard Enterprice, Укртелеком, Нафтогаз Україна, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес і IT-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft, за телефонами : +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням : http://www/terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

 « повернутися до списку оголошень