Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

УКРГАЗБАНК ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИРЕКЦІЯ вул. Гоголя, буд.221, м. Черкаси, Україна 18002 тел..0472-33-98-00 www.ukrgasbank.com МФО 320478, ЄДРПОУ 23697280 №509/1250/2017 від 29

                                                                                                   Голові Черкаської обласної державної   адміністрації   

                                                                                                  Ткаченку Ю.О.

 

                                                           Шановний Юріє Олеговичу!

        Користуючись нагодою, засвідчуємо Вам свою повагу та повідомляємо наступне. АБ «УКРГАЗБАНК» (далі-Банк), дотримуючись стратегії еко-банкінгу, завжди брав активну участь в розробці та впровадженні для населення енергоефективних банківських програм.

        На початку II кварталу 2017 року Банк анонсував запуск нового унікального кредитного продукту “Еко-енергія» (далі-Продукт), який надає можливість домогосподарствам придбати та встановити «під ключ» сонячну енергетичну станцію, тепловий насос або сонячний колектор від акредитованих банком компаній шляхом оформлення кредиту розміром до 1 млн.грн., терміном на 5 років та з мінімальним власним внеском 15%.

       Продукт викликав чималу зацікавленість серед населення, на даний час вже близько 50 домогосподарств скористались цією можливістю, встановивши джерела відновлювальної енергії у себе в дома. Коло клієнтів Банку за даною програмою постійно розширюється. Окрім того, що домогосподарство забезпечує себе електроенергією та/або теплом, населення України поступово робить себе енергетично незалежним від видобувних джерел енергії і тепла.

       На даний час Урядом впроваджена державна програма «теплих кредитів», що має надзвичайно позитивний відгук у населення. Тому, державна підтримка подібних програм на кшталт стимулювання населення до переходу на джерела відновлювальної енергії є вкрай необхідною. Наприклад, мешканцям Житомирської області з обласного бюджету відшкодовуватимуть 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а жителям Львівської області - надаватиметься компенсація відсоткової ставки у розмірі до 20% річних від відсоткової ставки за кредитним договором.

       З огляду на викладене та бюджетну децентралізацію Уряду, прошу Вас, шановний Юріє Олеговичу, розглянути можливість впровадження на місцевому рівні Програми підтримки населення на встановлення сонячних енергетичних станцій, сонячних колекторів, теплових насосів за рахунок відповідних обласного, районних та місцевих бюджетів.

 

Директор Черкаської

обласної дирекції АБ»УКРГАЗБАНК»                                   Р.В.Ніконов

Вик. С.В.Кузькін

Телефон: (0472)339803

 « повернутися до списку оголошень