Жашківська районна державна адміністрація

.

 

ЖАШКІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах автомобільним транспортом загального користування, що не виходять за межі території району

 

№ об’єкта

кон-курсу

рейсу

Назва

Маршруту

Протяжність

маршруту

Час відправлення

з кінцевих

пунктів

Час прибуття

до кінцевих

пунктів

Періодичність

здійснення

 перевезень

Можливість обслуговування

рейсів на паритетних умовах

Мін. кількість

автобусів

для виконання рейсів

Місць для сидіння

1

№ 107

Жашків - Сорокотяга

15 км

07.30

8.00

Вівторок, четвер, п’ятниця,неділя

не можливо

2

від 21

15 км

10.00

10.30

Вівторок, четвер, п’ятниця,неділя

не можливо

2

від 21

2

№112

Жашків – Безпечне ч/з Острожани

35 км.

06.00

07.30

Четвер, неділя

не можливо

2

від 21

35 км

11.20

12.30

Четвер, неділя

не можливо

2

від 21

3

№ 119

Жашків - Тетерівка

11 км

05.28

06.00

Четвер, неділя

не можливо

2

від 21

 

 

 

 

06.40

07.20

Четвер, неділя

не можливо

2

від 21

 

 

 

 

08.00

08.40

Четвер, неділя

не можливо

2

від 21

 

 

 

 

09.20

10.00

Четвер, неділя

не можливо

2

від 21

 

 

 

 

10.40

11.20

Четвер, неділя

не можливо

2

від 21

 

Основні умови  конкурсу на перевезення пасажирів

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та 18.02.97 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Ці умови конкурсу визначають умови перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, що повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:

 1. Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.
 2. Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.
 3. Захист прав споживачів під час їх транспортного обслуговування.
 4. Забезпечення надійності, комфортності та безпечності транспортних засобів, що працюватимуть на маршруті.
 5. Виконання вимог ст. 10 Постанови Кабінету Міністрів України №1081 від 03.12.2008.
 6. Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення пільгових категорій громадян; перевезення пасажирів у звичайному режимі руху).
 7. Здійснення обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків та багажу на транспорті згідно із законодавством.
 8. Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.
 9. Використання на маршрутах сертифікованих автобусів для приміських маршрутів.
 10. Забезпечення  утримання у належному технічному і санітарному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів, згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут , виконання регламентних  робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення проведення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.
 11. Використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають чинним державним стандартам з екологічної безпеки.
 12. Визначення місцями зупинки автобусів автостанцій, а в разі їх відсутності – місць розташування автопавільйонів з відповідною інформацією про рух автобусів.
 13. Забезпечення регулярності руху не менше 95 відсотків від затвердженого розкладу руху.
 14. Можливість надання допоміжних послуг, пов’язаних з перевезенням.

 

Документи на конкурс приймаються  до 17.00 год. 07.07.2020 року, у конверті, на якому зазначається назва претендента, адреса і найменування об’єкта конкурсу, з поміткою «Заява на участь у конкурсі», за адресою: 19201, м. Жашків, вул. Захисників України 19,  відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології Жашківської районної державної адміністрації.

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу документи, визначені  статтею 46 Закону України       « Про автомобільний транспорт» за формою згідно додатків  та документи:

1)  виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємств;

2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

4) копії ліцензійних карток  на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

7) перелік транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

8) анкету до заяви про участь у конкурсі, ( додаток 4 в редакції постанови кабінету міністрів України від 07.02.2018 № 180);

9) анкету встановленого зразка, в якій передбачаються питання, що будуть враховані під час підрахунків за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претиндентів( додаток 5 в редакції постанови кабінету міністрів України від 07.02.2018 № 180);

10) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні повні два квартали.

11)  пропозицію вартості перевезення пасажирів на маршруті.

Перелік документів та бланки документів для участі в конкурсі можна отримати за адресою: 19201 м. Жашків, вул. Захисників України, 19, відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології Жашківської районної державної адміністрації.

            Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться  о 12.00 год. 21.07.2020  року  за адресою: 19201, м. Жашків, вул. Захисників України, 19,  відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології Жашківської районної державної адміністрації.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04747) 6-11-75,  ел. адреса  zh_ecoadmin@ukr.net

Жашківська районна державна адміністрація.

 « повернутися до списку оголошень