Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Конкурс "Червона рута"

"Червона рута"

 

 У 2018-2019 роках відбудеться Ювілейний ХVI Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Уся культурна громадськість України святкуватиме 30-річчя фестивалю, який починаючи з обласних відбіркових конкурсів 1988 року та фіналу 1989 року у Чернівцях до нині формує українську національну музичну масову культуру. 
     Ювілейний ХVI Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» складатиметься з двох етапів – відбіркового у 2018 році і фінального – заключних заходів у 2019 році. 
     Заключні заходи Дирекція фестивалю планує провести у Чернівцях 2019 року, у місті - де у 1989 році відбувся І-й фестиваль «Червона рута». 
     У зв’язку з цим, у 2018 році з березня по листопад пройдуть відбіркові конкурси фестивалю в 24-ох обласних центрах України, м. Чернівці та м. Київ. У них візьмуть участь понад 5000 осіб – це близько 3000 гуртів і солістів. У кожній області будуть визначені переможці, які отримають право виступати у фіналі фестивалю 2019 року. 
     Мета відбіркових конкурсів – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, відібрати їх для участі у фіналі, розгорнути інформаційну кампанію про проведення фіналу – заключних заходів у Чернівцях. 
Як відомо, фестиваль є некомерційним і має культурно-просвітницький характер. Участь в усіх його заходах в т.ч. у конкурсах «Червоної рути» не потребує від учасників жодних вступних внесків та інструментальної фонограми (виконавці можуть виступати акапельно), що робить фестиваль доступним для всіх молодих музикантів, у т.ч. й незаможних. 
     Співорганізаторами відбіркових конкурсів є департаменти та управління культури, у справах сім’ї та молоді, освіти і науки обласних та міських держадміністрацій. Координацію та організаційне забезпечення всіх відбіркових конкурсів здійснює Дирекція фестивалю у Києві. 
      Крім відбіркових конкурсів будуть організовані та проведені концертні програми за участю переможців фестивалю, прес-конференції, започатковані нові телепроекти з висвітлення заходів фестивалю «Червона рута».
     Детальна інформація на сайті http://rutafest.art/

Графік

 « повернутися до списку оголошень