Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Про Міжрегіональний форум

      

23 листопада  2017 року, з 08:30 до 17:00,  у м. Черкаси відбудеться Міжрегіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни – 3.0» .Форум буде проведений у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17).

       Тема форуму – «Партнерство заради змін». Програма заходу запланована на весь день: упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях.

       Звертаємо увагу: для участі у форумі необхідно зареєструватись  на он-лайн до 20.11.2017.  Деталі реєстрації, а також посилання на відповідні реєстраційні форми містяться у прес-анонсі.

Google - форма для реєстрації за посиланням: https://goo.gl/fUkba2.

Якщо ж Ви хочете презентувати діяльність/проекти вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму: https://goo.gl/VBjSGF« повернутися до списку оголошень