Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Шановні виборці Жашківського району!

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:

   1) завітати до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Жашківської районної державної адміністрації, маючи при собі паспорт громадянина України;

       2) за допомогою он-лайн сервісу ,,Кабінет виборця“.

      Прикладне програмне забезпечення ,,Кабінет виборця“ доступне в мережі інтернет на офіційному сайті Державного реєстру виборців - www.drv.gov.ua.

      В розділі ,,Перевірка включення“ Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші персональні дані. Для цього потрібно зареєструватися в ,,Особистому кабінеті виборця“  та зробити відповідний запит, вказавши електронну пошту, прізвище, ім’я, по батькові, дату народження та адресу реєстрації.  Це займе лише кілька хвилин Вашого часу.

      Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на  електронну адресу, вказану при реєстрації.

      Подання та обробка даних здійснюється у відповідності до Закону ,,Про захист персональних даних“.

    Всі звернення  виборців, які надійдуть через мережу інтернет, будуть перевірятися працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців шляхом звернення до відповідних служб, визначених статтею 22 Закону України  ,,Про Державний реєстр виборців” і лише за результатом перевірки будуть прийматися рішення про включення виборця до Реєстру або про внесення  змін до його персональних даних.

   Саме тому при внесенні запиту в обов’язковому порядку варто дотримуватись наступних правил:

       1) вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта    громадянина України;

    2) дані вносити лише державною, тобто українською мовою, з дотриманням правил українського правопису;

    3) ретельно перевірити внесені до запиту відомості перед його відправленням.

       Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис  відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до відділу  ведення Державного реєстру виборців апарату Жашківської районної державної адміністрації з письмовою заявою, до якої додати необхідні документи (копії документів).

      Контакти ( адреса: каб.№ 10, відділ ведення Державного реєстру виборців Жашківської районної державної адміністрації, вул.Захисників України, 19, м.Жашків, телефон (04747) 6-32-39).« повернутися до списку оголошень