Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Керівникам підприємств! Про подання проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки.

Жашківська районна державна адміністрація повідомляє, що в рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 року (далі – Стратегія) розпочинається розробка Плану реалізації Стратегії на період 2017 – 2018 роки.(далі – План реалізації). У зв’язку з цим, Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку оголошується збір проектних ідей до Плану реалізації. Запрошуємо Вас долучитись до цього процесу та запропонувати проектні ідеї, які можуть бути впроваджені протягом наступного 2-річного періоду реалізації Стратегії. Проектні ідеї мають бути подані в рамках стратегічних, операційних цілей та завдань, визначених Стратегією. Крім того, вони повинні бути оформлені за встановленою формою. Для керівництва в роботі та методичного супроводу при оформленні проектних ідей надсилаємо Вам наступні матеріали, згідно з додатками: 1. Форма пропозиції ідеї проекту до Плану реалізації Стратегії на період 2017 – 2018 роки. 2. Методичні рекомендації щодо подачі проектних пропозицій до Плану реалізації Стратегії на період 2017 – 2018 роки. 3. Перелік стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії. 4. Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки. Проектні ідеї просимо надати відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації до 05 серпня 2017 року. За додатковою інформацією звертатись в відділ економічного розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Жашківської районної державної адміністрації за телефоном 6 11 75.

ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ до Плану реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2018 роки Ваші контакти: Прізвище Ім’я По-батькові: Телефон (стаціонарний і мобільний): Електронна адреса: Номер і назва завдання: Назва проекту: Цілі проекту: Територія, на яку проект матиме вплив: Отримувачі вигод: Стислий опис проекту: Очікувані результати: Ключові заходи проекту: Назва заходу Термін виконання 2017 2018 IV I II III IV Період здійснення: з (місяць/рік) – до (місяць/рік) Орієнтовна вартість проекту, тис. грн.: 2017 2018 Разом Джерела фінансування: Ключові потенційні учасники реалізації проекту:

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки 

Перелік стратегічних цілей

Методичні рекомендації 

 « повернутися до списку оголошень