Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Звернення голови райдержадміністрації С.Ф.Бойка до Дня Героїв Небесної Сотні

Переглядів: 178

Результат пошуку зображень за запитом "картинка до дня небесної сотні"

 

Минуло чотири роки, які відділяють нас від подій, які відбулись на Майдані Незалежності у січні-лютому 2014 року. Коли всю Україну і весь цивілізований світ сколихнули смерті розстріляних мирних протестувальників, що загинули від куль снайперів у мирній ще тоді Україні. 
    У лютому 2015 року Указом Президента України „Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам”яті Героїв Небесної Сотні” в країні встановлено особливий пам”ятний день – „День Героїв Небесної Сотні”, який відзначається щорічно 20 лютого. Цей день приурочений річниці розстрілу Майдану 18-20 лютого 2014 року.

   Нині Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам”ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі, які полинули за обрії, залишивши кожному українцю сум, жаль, невиплакані сльози і непохитну віру у Перемогу України, Перемогу українського народу у боротьбі за право вільно жити на власній землі, подарованій Господом.
    У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Воїнів Світла, які боролися за честь, правду і гідність, віддали своє життя за Україну. .
    У цей не простий для України час, ми повинні бути єдиними та сильними, адже разом нам обов’язково вдасться перемогти!
    Хай світла пам’ять про Небесну Сотню згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. « повернутися до списку новин