Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулась позачергова двадцять перша сесія районної ради

Переглядів: 237

 

 

19 лютого 2018 року відбулась позачергова двадцять перша сесія Жашківської районної ради, участь у якій взяв голова райдержадміністрації Сергій Бойко.

 Депутати розглянули три питання порядку денного.

            На початку засідання депутати заслухали  питання звіту  про виконання районного бюджету  за  2017 рік  та «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 19-37/VII «Про районний бюджет на 2018 рік». Потім заслухали начальника фінансового управління Галину Загребельну щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, яка зазначила, що даний проект рішення був  розроблений у зв’язку із необхідністю уточнення видаткової частини бюджету за рахунок субвенції  та уточнення вільного залишку який склався на початок року з метою реалізації районних програм,  заходів та кращого забезпечення  районних установ фінансовим ресурсом.

           Також розглянули питання щодо внесення зміни до рішення районної ради від 22.12.2017 № 19-34/VІІ «Про передачу бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад сіл і міста Жашківського району Черкаської області до комунальної власності Жашківської міської ради».

 « повернутися до списку новин