Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації С.Ф.Бойка з Днем Національної поліції України

Переглядів: 527

.jpg

Шановні правоохоронці!

Вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України.

Забезпечувати правопорядок, охороняти життя і власність громадян, гарантувати законність і спокій у суспільстві – священний обов’язок працівників поліції. Тому ваша діяльність за всіх часів залишатиметься не лише напруженою і відповідальною, але й суспільно необхідною і почесною. У цей святковий день ми вшановуємо наших захисників, з вдячністю згадуємо тих, хто не пошкодував здоров’я і навіть життя у небезпечній боротьбі зі злочинністю та сепаратизмом у зоні АТО.

Захист конституційних прав громадян, забезпечення недоторканості приватного і державного майна, спокій і злагода в суспільстві – ось головні пріоритети наших правоохоронних органів. Із щоденних службових буднів, сміливих вчинків,  в умовах бурхливого сьогодення ви створюєте свій авторитет та престиж. Реформа поліції – це надважливий крок до позитивних змін та розквіту нашої держави.

З нагоди професійного свята зичу всім працівникам поліції, ветеранам органів внутрішніх справ, родинам і сім’ям правоохоронців міцного здоров’я, щастя й добробуту, успішної служби, добра, миру.

 

Голова районної державної адміністрації         Сергій Бойко« повернутися до списку новин