Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

З ДФРР цього року профінансують 13 інвестпроектів Черкащини

Переглядів: 326

19983883_693801634163745_91902594102538122_o

Відбудова обласного театру, створення інноваційних шкіл та відкриття кабінетів «Здоров’я жінки» – ці та інші проекти цьогоріч реалізовуватимуть в області коштом ДФРР. Загалом 81 млн грн спрямують з Держфонду регіонального розвитку на реалізацію 13 інвестиційних проектів Черкащини, повідомив заступник очільника області Ярослав Березань.

Загалом по Україні в рамках ДФРР втілюватимуть 767 проектів на майже 3,4 млрд грн.

 – Цьогоріч маємо реалізувати шість проектів обласного значення,  – говорить Ярослав Березань. –  Для їхньої реалізації з Держфонду регіонального орзвитку буде направлено 72,4 млн грн. На умовах співфінансування з обласного бюджету спрямовуємо ще 34,8 млн грн. Зокрема, ці кошти підуть на облаштування перших 28 інноваційних шкіл в області, 5 медичних скринінгових центрів «Здоров’я жінки». Також на будівництво та капітальний ремонт 10 водогонів у 5 районах Черкащини, що вирішить проблему із забезпеченням питною водою понад 10 тисяч сільських жителів. Крім того, завершимо першочергові аварійні роботи в обласному театрі. На це передбачено ще 5 млн грн з ДФРР. Опісля візьмемося за театральні роботи наступної черги. Подбаємо і про розбудову спортивної інфраструктури – маємо затверджений проект реконструкції обласної спеціалізованої ДЮСШ.

Посадовець відзначив, що з усього переліку затверджених Мінрегіоном проектів чотири реалізовуватимуться в тергромадах. Зокрема Стеблівській та Білозірській. Тут обладнають амбулаторію, котельні та придбають обладнання з виготовлення паспортів для Білозірського ЦНАПу.

 « повернутися до списку новин