Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Вітання голови районної державної адміністрації С.Ф.Бойка

Переглядів: 342

.jpg

Дорогі жашківчани!

Міжнародний день захисту дітей – це не просто гучні слова, а велика відповідальність дорослих повсякчас. В сучасних непростих умовах малеча потребує особливої уваги, підтримки, поради, піклування з боку родини і держави. Райдержадміністрація докладає усіх зусиль, щоб дитинство маленьких жителів району не було захмарене суспільними негараздами, конфліктами, кризами, було щасливим і радісним. Жодні життєві проблеми не повинні залишатися без вирішення, коли ми бачимо допитливі дитячі очі, щиру усмішку і бажання пізнати світ маленьких земляків.

З нагоди цього чудового свята зичу всім дівчаткам і хлопчикам Жашківщини міцного здоров’я, безмежного щастя, веселого настрою, дитячої енергійності і кмітливості, успіхів у навчанні, безхмарного неба і казкового життєвого шляху. Хай збуваються всі ваші мрії на теренах рідної країни! Зростайте справжніми патріотами незалежної України!

Із повагою голова районної державної адміністрації                                  Сергій Бойко« повернутися до списку новин