Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Зустріч із виробниками сільськогосподарської продукції

Переглядів: 950

20 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко провів зустріч із радою товаровиробників Жашківського району, участь у якій взяли: голова районної ради Світлана Волошенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник філії «Уманська ДЕД» ДП Черкаський облавтодор Володимир Міщук, депутати районної ради, сільські голови.

На зустрічі обговорювалось питання про фінансування для виконання робіт щодо прибирання снігу та забезпечення сталого проїзду транспорту на автошляхах району в зимовий період, а саме: на піщано – сольову суміш та паливно – мастильні матеріали.

Жашківська райдержадміністрація неодноразово зверталась із листами до служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо фінансування на утримання територіальних доріг району, але кошти не надійшли.  

Також присутні заслухали головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району» Романа Кушніренка та  т.в.о. головного лікаря Жашківської центральної районної лікарні Юрія Левченка щодо надання спонсорської допомоги закладам охорони здоров’я на медичне та комп’ютерне обладнання, продукти харчування.  « повернутися до списку новин