Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині вітали волонтерів та військовослужбовців

Переглядів: 304

5 грудня 2017 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулися урочистості до Дня волонтера та Дня Збройних Сил України.

Участь у заходах взяли: голова райдержадміністрації Сергій Бойко, народний депутат України Валентин Ничипоренко, голова районної ради Максим Салій, голова Жашківської об’єднаної територіальної громади Ігор Цибровський, керівники та колективи структурних підрозділів райдержадміністрації, учнівська молодь, волонтери та  військовослужбовці району.

«Сьогодні вітаємо усіх волонтерів Жашківщини з Днем волонтера та наших відважних земляків, учасників антитерористичної операції, яким доля послала тяжкі випробування війною, а також тих, хто свідомо обрав для себе професію військового з Днем Збройних Сил України. Ці два знакові дні 5 і 6 грудня переплелись і злились в одне ціле, як символ єдності волонтерів і військових української армії. Саме люди світлих поглядів та доброї волі єднаються заради спільної мети – перемоги України над агресором», - зазначив Сергій Федорович у вітальному слові.

Кращих волонтерів та військовослужбовців нагороджено грамотами та подяками.

Святковий настрій подарували працівники районного будинку культури.

 « повернутися до списку новин