Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині проведено семінар для підприємців

Переглядів: 845

28 березня 2019 року відбувся семінар у рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» для підприємців з Жашківського, Монастирищенського, Маньківського та Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз’яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, та інструментів для розвитку бізнесу. Участь у семінарі взяли: голова Черкаської міської профспілки  «Солідарність» Ольга Ракова, головний державний інспектор територіального управління Держапраці у Черкаській області Ростислав Проценко; завідувач сектору нагляду машинобудування та енергетики територіального управління Держапраці у Черкаській області Микола Горошко; страховий експерт з охорони праці Жашківського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Катерина Добротворської; завідувач сектором комунікацій територіального управління Державної фіскальної служби у Черкаській області  Олена Заскальної.

На порядку денному розглянуто питання: про заходи державного контролю за дотриманням законодавства про працю; питання охорони праці; про організацію розслідувань нещасних випадків на виробництві; про перевірки Державною фіскальною службою України.

Основним показником, що визначає рівень економічного розвитку регіону є розвиток підприємництва на відповідній території. Підприємці є рушійною силою розвитку в усіх галузях економіки. Державні органи зобов’язані підтримувати, стимулювати та заохочувати розвиток підприємництва в регіоні“, - зазначив Юрій Барабаш у вступному слові.

Надано вичерпні відповіді на питання учасників семінару.

 



« повернутися до списку новин