Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації С.Ф.Бойка з святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва

Переглядів: 678

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????° ???µ???? ?·?°?????????????° ???????°??????

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України! Дорогі жашківчани!

Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України, яке ми відзначаємо водночас з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Відзначення Дня захисника України саме у цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українського війська на Покрову. 
День захисника України - це свято усіх, хто захищає свою Вітчизну, а також нагода згадати звитяги предків, які своїм ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

Подвиг захисників України різних часів — це та велика історії, яку не зможна спотворити і перекреслити.
Українське козацтво, яке є уособленням національного характеру, - це гідний взірець для молоді, яка доводить свою вірність єдиній соборній державі - Україні, відстоюючи вже в наш час у жорстоких боях на Сході її незалежність і цілісність.
Захисники України сьогодні - учасники бойових дій, є прикладом реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу.
Захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян, які підтримують армію. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги!
Щиро бажаю усім захисникам України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.« повернутися до списку новин