Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Пряма мова. Юрій Ткаченко про актуальне

Переглядів: 318

Ткаченко (3)

 

– про опалювальний сезон

Черкащина практично готова до опалювального сезону. Усі житлові будинки, заклади соціальної сфери та підприємства теплоенергетики отримали потрібні паспорти й акти готовності. Запаси палива теж достатні.

Тепер про плату за послуги. Не зайвим буде нагадати, що від її своєчасності залежить безперебійність перебігу опалювального сезону. Нині рівень розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиту електричну енергію становить 98%. А за рейтингом НАК «Нафтогаз України», наша область перебуває у трійці лідерів за рівнем розрахунків за газ. Водночас маємо традиційних боржників. Приміром, ТОВ «Сміла Енергоінвест». Підприємство, через яке минулий опалювальний сезон у Смілі минав із перебоями і яке досі не порозумілось із газовиками. Напередодні я зініціював нараду з цього питання за участі, зокрема, керівництва НАК «Нафтогаз України». Сподіваюсь на результативність.

Також я нагадую всім місцевим керівникам про персональну відповідальність за вдалий старт опалювального сезону та його перебіг. Із розрахунками має бути наведений лад. У питанні боргів повинен бути чіткий алгоритм дій задля їхньої сплати. Спитає, передовсім, громада.

– про дорожні ремонти

Ремонтна кампанія доріг триває по області. Погода наразі сприятлива. На минулому тижні мав зустріч із генеральними підрядниками, що ремонтують дороги державного значення в межах нашої області.

Наразі мене не задовольняють темпи виконання робіт. А тому спільно обговорили шляхи мобілізації сил і окреслили графіки. Серед важливих об’єктів, де нині триває ремонт: ділянки дороги від Сміли до Кам’янки в межах двох районів, від Черкас до Чигирина в межах Червоної Слободи, уманський напрямок, черкаська дамба, міст тощо.

Щодо мосту через Дніпро, то нині ремонтники асфальтують правий проїзд. Це – нижній шар покриття. Водночас тривають підготовчі роботи на лівому проїзді. Служба автомобільних доріг в області контролює виконання робіт. Завершити їх підрядник має в листопаді.

– про доступні ліки

Урядова програма «Доступні ліки» ефективно працює на Черкащині. Стартувала вона, нагадаю, із квітня. Відтоді ми крок за кроком упроваджуємо її в області.

Від моменту дії програми черкащани вже отримали майже 270 тис. рецептів на «доступні ліки». Їх реалізують у 267 аптеках по області. Перелік лікарських засобів уже частково збільшили. Разом із тим Уряд планує і надалі розширювати дію програми «Доступні ліки».

Скористатися нею, нагадаю, можуть пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу. Саме ці категорії хворих за наявності рецепта від лікаря можуть отримати необхідні медикаменти безоплатно або ж придбати їх із незначною доплатою.« повернутися до списку новин