Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Голова райдержадміністрації Сергій Бойко відвідав новостворену об’єднану територіальну громаду

Переглядів: 299

     

 

29 жовтня 2017 року відбулися вибори до Жашківської міської, Бузівської, Соколівської  сільських об’єднаних територіальних громад, куди увійшли дванадцять населених пунктів.

     9 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко відвідав Бузівську об’єднану територіальну громаду, привітав голову, депутатів та громаду з перемогою на виборах. «Бажаю, щоб громада була успішна та сильна. Успіх у ваших руках. У ваших руках і доля людей, які вас обирали. Переконаний, що буде налагоджена тісна співпраця між районної державною адміністрацією та Бузівською об’єднаною  територіальною громадою, з іншими громадами, буде  комунікація з бізнесом та  установами які мають вплив на соціальну політику. Щоб була єдина команда», - зазначив Сергій Федорович.

     Вручили посвідчення депутатам об’єднаної територіальної громади, а голова громади Олександр Фуркало склав присягу.

     Новообраний голова Бузівської об’єднаної територіальної громади подякував всім, хто його підтримав на виборах та окреслив перспективи розвитку територіальної громади.  Основною  метою своєї діяльності є прагнення зробити Бузівську об’єднану територіальну громаду  успішною і перспективною.    « повернутися до списку новин