Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Проведено семінар – навчання на тему «Програмно – цільовий метод бюджетування на місцевому рівні»

Переглядів: 644

30 жовтня 2018 року в Жашківській районній державній адміністрації пройшов семінар щодо запровадження програмно-цільового методу складання і виконання бюджетів на 2019 рік для бухгалтерів сільських рад та бюджетних установ району. Участь у навчанні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, голова районної ради Світлана Волошенюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Загребельна та начальник управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Ірина Ружицька.

         Присутнім учасникам семінару надано роз’яснення щодо здійснення відповідної підготовчої та організаційної роботи по складанню проектів місцевих бюджетів на 2019 рік програмно-цільовим методом бюджетування.

У ході навчання детально розглянуто: правові підстави запровадження ПЦМ, основні нормативні акти, що регламентують застосування ПЦМ, накази про затвердження Типових переліків бюджетних програм і результативних показників, основні переваги ПЦМ, особливі складові ПЦМ, бюджетна програма та її структура, формування коду програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів.« повернутися до списку новин