Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

27-а річниця незалежності України

Переглядів: 740

Україна — це особистості, які формують обличчя її історії, тому символічно, що заходи з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України розпочались на площі імені Тараса Григоровича Шевченка –палкого патріота України.

Для кожного українця День незалежності символізує міць і велич України, національне єднання і спільну відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини.

З нагоди загальнодержавного свята жителів міста і району вітали голова районної державної адміністрації Сергій Бойко, голова районної ради Світлана Волошенюк та міський голова Ігор Цибровський.

«Наша держава розвивається завдяки вам – терплячим, яскравим, освіченим, цілеспрямованим людям, ви – фундамент, на якому будується наше майбутнє», -  зауважив під час свого вітального виступу Сергій Бойко. Побажав усім затишку і щастя, благополуччя і злагоди, процвітання рідній Батьківщині.

Протягом дня для містян лунали пісні та вітання із святом.

Жителі міста та району мали змогу насолодитись святковим концертом. Атмосферу свята підтримали ансамбль гармоністів дитячої музичної школи, та вокально-інструментальний ансамбль «Джерела».

Цього дня на стадіоні імені Ю.Гагаріна відбувся фінал Кубку Жашківської громади з футболу, де в напруженій боротьбі з рахунком 3:0 перемогу здобула команда міста.

Святкували День незалежності країни в усіх населених пунктах району.« повернутися до списку новин