Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

День відкритих дверей у районному центрі зайнятості

Переглядів: 400

За ініціативи Жашківського районного центру зайнятості на швейному підприємстві ФОП Пижов Р.В відбувся «День відкритих дверей» для 7 безробітних, які мають професії швачок та тих, хто виявив бажання працювати на підприємстві. Підприємство тісно співпрацює з центром зайнятості, якій постійно здійснює підбір необхідних працівників відповідно до вимог роботодавця, оперативне та якісне професійне навчання підібраних громадян з урахуванням специфіки і потреб підприємства, надає консультації з питань законодавства про працю, зайнятість та соціальне страхування на випадок безробіття. У зв’язку з розширенням обсягів виробництва виникла потреба у додаткових кадрах. Під час заходу директор підприємства Роман Пижов розповів про діяльність та перспективи розвитку підприємства, умови праці, оплату праці та плани у створенні нових робочих місць, мова йшла про пошив одягу, який іде на експорт, висока якість якого та доступна ціна робить підприємство сучасним та конкурентоспроможним.

Директор центру зайнятості Марія Штунь поінформувала присутніх про стан ринку праці району, наголосивши, що кількість безробітних переважає над пропозиціями вільних робочих місць та вакантних посад, наголосивши, що для тих хто не має професії є можливість пройти індивідуальне навчання на підприємстві.

Результатом заходу є ознайомлення безробітних з технологічним процесом виготовлення трикотажного одягу, спілкування з працівниками підприємства та надання для працевлаштування бажаючими своїх резюме. Сподіваємось, що за результатами зустрічі частина безробітних отримає постійну роботу.

 

                                                                                                                     За інформацією районного центру зайнятості« повернутися до списку новин