Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Навчання учасників АТО

Переглядів: 311

Одним із напрямів активної підтримки безробітних є професійне навчання за професіями і спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці.

 Протягом 2017 року 12 безробітних учасників АТО пройшли підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації за направлення Жашківського  районного центру зайнятості.

Опинившись без роботи, звернувся до служби зайнятості, учасник АТО Павло Голованець та зацікавився можливістю отримати професію, яка б могла дозволити гідно забезпечувати родину. В березні місяці 2017 року він закінчив перепідготовку за індивідуальною формою навчання за професією «токар» на базі Одеського ЦПТО ДСЗ та був працевлаштований в ПОП «Соколівка», відповідно попередньо укладено договору.

  Залучення безробітних до самозайнятості та підприємництва , як підтверджує світовий досвід, є одним із найефективніших шляхів економічного розвитку громад, зниження соціальної напруженості та підвищення добробуту населення. Так в квітні місяці 2017 року  2 безробітних учасників АТО пройшли підвищення кваліфікації за напрямком  «Підприємництво та бізнес-планування» на базі Черкаського державного бізнес-коледжу, захистили свої бізнес - плани та відкрили власну справу отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

   З настанням весняно-польових робіт на замовлення роботодавців було організоване підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Безпечне ведення робіт водіями і трактористами-машиністами сільськогосподарського виробництва», в яких  підвищили свою кваліфікацію 5 безробітних учасників АТО.

  Стажування безробітних  у роботодавця — це набуття особою практичного досвіду виконання завдань і обов’язків на робочому місці підприємства, установи, організації до початку самостійної роботи під безпосереднім керівництвом досвідченого фахівця. Так за направлення центру зайнятості пройшли стажування на робочому місці 4 безробітних учасника АТО.

  Активна життєва позиція та віра в себе  учасників АТО, при підтримці служби зайнятості та її соціальних партнерів надає всім бажаючим можливість реалізуватись професійно і влитись знову у мирне життя.

                                                                                                                      За інформацією районного центру зайнятості« повернутися до списку новин