Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківська музична школа відзначила ювілей

Переглядів: 363

   

   

     18 травня 2018 року 60-ту річницю від дня створення відсвяткувала Жашківська дитяча музична школа. Музична школа пройшла довгий шлях і стала справжньою школою естетичного виховання.

         На святкування 60-річного ювілею школи завітали випускники, учні та їх батьки, учителі музичної школи, представники установ, підприємств та організацій району, представники влади.

«Сьогодні дитяча музична школа святкує 60-тиріччя з дня заснування.

За період існування в музичній школі змінилось багато педагогів, закінчили школу безліч випускників. Проте незмінним залишились споконвічні традиції педагогічної майстерності до всебічного виховання, творчого таланту та здібностей. Наша музична школа несе велику місію, про її досягнення знають не лише у нашому місті та районі. Шановні викладачі музичної школи, ви прищеплюєте учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики та даєте старт у прекрасне майбутнє. Нехай музика у стінах музичної школи ніколи не згасне. Нехай ваші вихованці мають можливість цікаво і корисно проводити час, розвиватись, вдосконалюватись та йти до перемог. Щоб у вашому колективі панувала затишна атмосфера, а на мистецькому небосхилі засвітяться нові юні зірки», - зазначила у вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко та вручила викладачам школи грамоти і подяки.

На урочистому заході було багато подарунків, квітів і гарних слів, оплесків і словесних подяк. У ході концерту зазначалось, що наша музична школа позитивно впливає на підростаюче покоління і дала путівку в життя багатьом талановитим учням.« повернутися до списку новин