Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині розпочала роботу комплексна перевірка з питань цивільного захисту

Переглядів: 491

10 червня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко відкрив перший день роботи  комісії щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно – правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки в Жашківському районі.

«На виконання Регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 31 січня 2019 року №55, Положення про Державну службу з надзвичайних ситуацій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1052, в термін з 10 по 19 червня 2019 року передбачено здійснення Комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки у Жашківському районі. В рамках проведення перевірки буде здійснено оцінку діяльності Жашківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, перевірку дій органів управління та сил спеціалізованих служб цивільного захисту району щодо їх готовності. Також буде перевірено службову діяльність Жашківського районного сектору управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Черкаській області», - зазначив Сергій Федорович у вступному слові.

Дана комісія здійснюватиме перевірку та буде надавати методичну допомогу в районі із 10 по 19 червня 2019 року. Мета роботи комісії: перевірити діяльність об’єктів перевірки щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту в Жашківському районі.« повернутися до списку новин