Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани відзначили День Конституції України

Переглядів: 249

26 червня 2019 року на площі біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, відбувся мітинг з нагоди 23-ї річниці  з дня прийняття Конституції України - Основного Закону, що володіє найвищою юридичною чинністю.

За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш: «28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та  закріпила це в Конституції, яка є запорукою ставлення та розвитку демократичних цінностей у нашій країні та основою побудови громадянського суспільства. Але не слід забувати, що конституційні норми, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність та самовіддана праця. І від кожного із нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти і онуки».

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували захисників, які своє життя поклали на вівтар за справедливість, незалежність єдиної та вільної України.

Музичним супроводом свята стали виступи: мішаного ансамблю, керівник Володимир Гребенюк; народного аматорського хорового колективу, керівник Віктор Дубик; народного аматорського жіночого ансамблю, керівник Володимир Гребенюк; народного аматорського чоловічого ансамблю, керівник Іван Сухий.

На завершення мітингу до пам’ятника Кобзаря присутні поклали квіти.

 « повернутися до списку новин