Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Розглянуто актуальні питання

Переглядів: 229

5 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш провів нараду із сільськими головами на якій розглянуто питання: про організацію та порядок прийняття рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів; про ремонт доріг загального користування місцевого значення області; про співпрацю із Жашківським районним сектором Управління Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області; про проведення відпочинкової зміни  у районі.   

По першому питанню доповіла начальник Жашківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Марина Акулінічева та зазначила, що постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» затверджено типові рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для забезпечення єдиного підходу до встановлення ставок, спрощення адміністрування податків та складання податкової звітності, а також прозорості контролю за виконанням рішень. Також Марина Миколаївна детально зупинилась на питанні щодо декларуванні одноосібників та ставку земельного податку на землю.

 «Територією Жашківського району проходять дороги загального користування місцевого значення, а саме: обласні автомобільні дороги загального користування місцевого значення, - 160 км, районні автомобільні дороги загального користування місцевого значення 6,5 км. Районною державною адміністрацією подано пропозиції облдержадміністрації  для включення до переліку доріг які  потребують першочергового ремонту. Розпорядженням обласної державної адміністрації від 18.05.2018                      № 324 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» передбачено фінансування поточного середнього ремонту дороги О 240310  /М05/- Олександрівка на суму 3 682,0 тис. грн. Розпорядженням обласної державної адміністрації від та від 24.05.2018 № 360  « Про затвердження переліку об’єктів першочергового поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення»   затверджено перелік об’єктів першочергового поточного дрібного ремонту по Жашківському району на суму 6 378,3 тис. грн. Державним підприємством «Служба місцевих автомобільних доріг  у Черкаській області»  якому розпорядженням обласної державної адміністрації від 24.05.2018 № 350 « Про делегування державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» функції замовника при здійснені закупівель робіт та послуг із поточного середнього і поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в межах Черкаської області»   делеговано функції замовника  при здійснені закупівель робіт та послуг, подано через систему ПРОЗОРО подано оголошення про проведення закупівель з виконання дрібного поточного ремонту по Жашківському району на суму 4008,128 тис.грн. На вулицях та дорогах комунальної власності району у 15 населених пунктах заплановано виконати ремонт дорожнього покриття на суму   2414,007 тис. грн.», - зазначив Юрій Володимирович у свої доповіді про ремонт доріг у районі.

Про співпрацю із сільськими головами доповів  керівник Жашківського районного сектору Управління Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Руслан Бішук.

Про проведення відпочинкової зміни  у районі доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Віталій Бродовенко та звернув увагу на пожежну безпеку і якість питної води у пришкільних таборах.« повернутися до списку новин