Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині провели захід « Ми за щасливе дитинство!»

Переглядів: 278

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.
Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.

31 травня 2018 року за сприянням народного депутата України Валентина Ничипоренка та участі Жашківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід в Жашківському кінно – спортивному комплексі приурочений до Міжнародного Дня захисту дітей на який запрошено дітей, батьки яких загинули в зоні АТО, дітей з функціональними обмеженнями, дітей – вихованців з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Розпочато захід із цікавої екскурсії по кінно – спортивному комплексу, було оглянуто конюшні. Діти отримали велике задоволення годуючи тварин, потім провели час в ігровій кімнаті. Традиційно після завершення заходу запрошено до святкового столу.« повернутися до списку новин