Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Свято місцевого самоврядування

Переглядів: 243

       

  7 грудня 2017 року в приміщенні районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Серед присутніх на святі – депутати усіх рівнів рад, ветерани місцевого самоврядування, представники виконавчої влади. Із вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації  Юрій Барабаш.

         «Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Реформа децентралізації, що проходить в Україні   спрямована на створення сучасної системи місцевого самоврядування. І сьогодні   актуальним є питання удосконалення механізмів співпраці між органами самоврядування та виконавчої влади у  вирішенні  важливих соціально-економічних та громадсько-політичних питань. Нехай ваша професійність та досвід,  творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави! Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити Жашківщину щасливою  і багатою!», -  зазначив Юрій Володимирович та вручив грамоти райдержадміністрації кращим працівникам місцевого самоврядування.

         Гарний настрій присутнім подарували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури та району.« повернутися до списку новин