Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Безпечний відпочинок на водних об’єктах Жашківського району

Переглядів: 312

Спека продовжується, а отже люди продовжують масово відвідувати водойми району, часто обираючи не зовсім безпечне місце відпочинку та нехтуючи правилами безпеки.

Як свідчить статистика, у цьому році на водоймах Черкаської області зареєстровано 42 пригоди, внаслідок яких 25 осіб загинуло та 21 особу врятовано. Лише з початку купального сезону вода забрала життя 17 громадян.

20 червня рятувальниками Жашківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області, спільно із сектором з питань цивільного захисту та оборонної роботи Жашківської районної державної адміністрації, було проведено черговий рейд на водних об'єктах м.Жашків та сіл Тетерівка, Баштечки, Тинівка Жашківського району. Під час заходу було наголошено громадянам на дотримання елементарних правил безпеки під час відпочинку на воді, а саме: не заходити в воду у стані алкогольного сп’яніння, діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих, не можна запливати за обмежувальні знаки, не слід купатися наодинці.

Крім того, фахівцями рейдової групи було роздано місцевим жителям тематичні пам’ятки та листівки.

 

               

 

 

 

                                                             Сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи                                                                   Жашківської районної державної адміністрації« повернутися до списку новин