Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани вшанували жертв війни в Україні

Переглядів: 345

Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.

У цей день ми згадуємо усіх тих, хто загинув на полі бою, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого загарбника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до перемоги.

Мітингом та покладанням квітів до Меморіалу Слави відзначили на Жашківщині День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У мітингу прийняли участь керівники району та міста, представники органів місцевої влади, підприємств та організацій міста, громадських організацій, громадськість міста. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто ціною свого життя боронив нашу Вітчизну у грізні сорокові минулого сторіччя, і поклали квіти до Меморіалу Слави.

Світлу пам’ять жертв війни учасники заходу вшанували хвилиною мовчання,  а настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Юрій Пришлюк провів панахиду.« повернутися до списку новин