Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулась чергова 20 сесія та друге пленарне засідання 19 сесії Жашківської районної ради

Переглядів: 301

 

31 січня  відбулась чергова двадцята сесія та друге пленарне засідання  19  сесії  районної ради сьомого скликання, участь у якому взяв голова райдержадміністрації Сергій Бойко.

 На початку пленарного засідання про фінансову забезпеченість основних бюджетних галузей Жашківського району на 2018 рік інформував голова райдержадміністрації Сергій Бойко, який  зазначив, що загальний дефіцит районного бюджету складає 35 млн.грн. та окреслив основні заходи, які  проведені, щодо подалання дефіциту, а саме: залучаються  кошти субвенцій  місцевих бюджетів при формуванні районного,  розробляється план заходів оптимізації закладів освіти, головними розпорядниками реалізуються заходи жорсткої економії бюджетних коштів і оптимізації видатків, тощо. За умови виконання вищезазначених заходів, зменшення дефіциту районного бюджету  може скласти 17 млн. грн. Без джерел покриття залишається дефіцит у сумі 18 млн. грн. З метою попередження соціальної напруги та недопущення зриву роботи життезабезпечувальних установ району, голова райдержадміністрації Сергій Бойко, попросив підтримки у депутатського корпусу районної ради, сільських голів, директорів шкіл  і запропонував, до 1 березня 2018 року надіслати письмові пропозиції щодо зменшення дефіциту бюджету на адресу райдержадміністрації, або районної ради щодо вирішення проблеми.

 Депутати розглянули питання другого пленарного засідання  19 сесії про затвердження плану роботи районної ради на 2018 рік,  потім перуйшли до розгляду питань порядку денного 20 сесії. Обговорено питання бюджету, комунальної власності, земельні питання, про затвердження актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл і міста Жашківського району Черкаської області до комунальної власності: Бузівської, Соколівської сільських рад та Жашківської міської ради, про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №19-37/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік»  та про районну програму «Вчитель»  на 2018-2020 роки.  

         Депутати проголосували  за визнання повноважень депутата Жашківської районної ради сьомого скликання Ольги Даценко та внесли зміни до складу постінийх комісій та президії районної ради, після чого, було заслухано звіт голови районної ради Максима Салія. У своєму звіті Максим Григорович  окреслив всі напрямки діяльності очолюваного районного представницького органу за 2017 рік.
          Голова  районної ради Максим Салій, подякував депутатам районної ради, всіх рівнів рад, представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ і закладів, мешканцям району за співпрацю та взаєморозуміння, активну життєву позицію, зацікавленість у всіх процесах життєдіяльності району.

          Поо результати діяльності Жашківського відділу Уманської місцевої прокуратури на території Жашківського району за 2017 рік  присутнім доповів керівник Жашківського відділу Уманської місцевої прокуратури Тарас Горобець.

            Також депутати заслухали начальника Жашківського відділення поліції Уманського відділу Головного управління в Черкаській області Сергія Кудрика щодо  депутаських зверненень та запитів.

                        Питання про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо нормативної грошової  оцінки земельних ділянок державної власності головному управлінню Держгеокадастру  у Черкаській області депутати не підтримали.

          « повернутися до списку новин