Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани підняли прапор на підтримку полонених українських моряків

Переглядів: 828

1 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко за участю учасників антитерористичної операції, колективів районної державної адміністрації, районної ради, військомату, підприємств, установ, організацій та громадськості району,  взяли участь у піднятті Державного прапора України та Військово-морських сил України на знак підтримки моряків, захоплених у полон під час атаки росіян в Азовському морі.

         Акція відбулась з метою підтримки 24 українських моряків з малих броньованих артилерійських катерів «Нікополь» і «Бердянськ» та буксира «Яни Капу», які незаконно перебувають в полоні на території Російської Федерації.

Право підняти Державний прапор України та прапор Військово-Морських Сил Збройних сил України на підтримку та солідарність військовиків, яких взято в полон російськими військами 25 листопада 2018 року надано учаснику бойових дій в зоні АТО Миколі Ремізову та капітану ІІІ рангу Юрію Кушніру.

Прапор ВМС висітиме біля адміністративного приміщення районної ради , доки українських військових не звільнять із полону.« повернутися до списку новин