Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Сьогодні Жашківчан відрядили в зону проведення АТО

Переглядів: 242

 

8 серпня 2017 року відповідно до розпорядження начальника Генерального Штабу Збройних Сил України дев’ять військовослужбовців військової частини № 1606 відряджено до бойових частині сухопутних військ Збройних Сил України з метою виконання службових (бойових) завдань в районі проведення АТО.

Із напутнім словом звернулась до військовослужбовців заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко. «Для окремих із вас таке відрядження не перше, тож ви добре розумієте важливість бойового духу і бойового настрою, принесеного  на передову. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть від нас  щиру підтримку, віру та найкращі побажання: добра, сили, мужності, терпіння та професійних успіхів! Ви справжні чоловіки і ми пишаємося, що в українській армії є такі люди», - зазначила Таїсія Анатоліївна та вручила спільні подяки районної державної адміністрації та районної ради учасникам антитерористичної операції за стійкість, мужність та відвагу, проявлені у захисті незалежності та територіальної цілісності України.    

Благословили та освятили свяченою водою військовослужбовців військовий капелан Жашківського району, священник Тарас Левицький та ієрей Віталій Большак.

 « повернутися до списку новин