Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Таїсія Федоренко: День Незалежності України – це свято патріотизму

Переглядів: 246

 

Сьогодні, 2 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Таїсія Федоренко провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 26 річниці Незалежності України.

         У нараді взяли участь заступник голови районної ради Людмила Мазур, заступник міського голови Алла Мельник, начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації Ірина Ментей, провідний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Інна Білик, директор районного будинку культури Тетяна Волинець.

         «День Незалежності України – це свято патріотизму, віри в добро та справедливість, гуманізму та демократичних цінностей, які наш український народ виборов і сьогодні відстоює на Сході України. Тому святкування повинно пройти на належному рівні», - зазначила Таїсія Анатоліївна.

         Відзначення в районі 26-ї річниці Незалежності України буде включати в себе низку різноманітних заходів, зокрема, покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Чорнобилю, афганців, Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні й воїнам АТО та підняттям прапорів, проведенням параду вишиванок та ряду інших розважальних заходів.« повернутися до списку новин