Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Таїсія Федоренко: Кожна дитина має право на підтримку держави

Переглядів: 650

18 лютого 2019 року за дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка, заступник голови РДА Таїсія Федоренко провела чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглянули ряд важливих питань: про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні батька з малолітньою дитиною; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про доцільність позбавлення батьківських прав; про зняття Жашківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із соціального супроводу сім’ї; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії попередньо вивчені працівниками служби у справах дітей. За результатами розгляду комісія прийняла відповідні рішення направлені насамперед на захист прав та інтересів дітей.

«Кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь – яких обставин інтереси та права дітей мають стояти першочергово», - зазначила Таїсія Анатоліївна.

 « повернутися до списку новин