Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У Жашкові відзначили 74-у річницю визволення міста від фашистських загарбників

Переглядів: 353

 

У ці дні міста і села Черкащини відзначають роковини визволення територій від нацистів, прийшла ця дата і до нашого міста. Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв місто Жашків, для членів їх сімей. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, хто не повернувся з війни та відійшов у вічність вже в мирний час. І на жаль Україна знову змушена переживати важкі події війни, яка зараз проходить на сході України.

5 січня у місті Жашків відбувся мітинг з нагоди Дня визволення міста від фашистських загарбників. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бойко, перший заступник голови  райдержадміністрації  Юрій Барабаш, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Врочинська, ветерани, керівники установ, підприємств організацій та громадськість.

Світлу пам’ять жертв війни учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.« повернутися до списку новин