Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У Жашкові відбувся мітинг пам’яті до 205 – ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Переглядів: 560

У літературі кожного народу світу, серед її великих творців, є філософи і поети, імена яких оповиті невмирущою славою і авторитетом. Саме таким поетом великого українського народу є Тарас Шевченко, який ввійшов в історію людської культури як геніальний народний поет України.

9 березня 2019 року біля пам’ятника Т.Г. Шевченка в місті Жашкові відбувся урочистий мітинг приуроченний 205-й річниці з дня народження видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанувати пам’ять Тараса Григоровича прийшли представники влади і місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ, організацій, громадські організації, жителі району.

За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш:«У ці березневі дні український народ святкує день народження невмирущого генія слова, народного поета, борця за ідеали справедливості і добра, за кращу долю України та її народу – Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу».

По завершенню заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

« повернутися до списку новин