Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У Жашкові відбувся мітинг пам’яті до 205 – ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Переглядів: 668

У літературі кожного народу світу, серед її великих творців, є філософи і поети, імена яких оповиті невмирущою славою і авторитетом. Саме таким поетом великого українського народу є Тарас Шевченко, який ввійшов в історію людської культури як геніальний народний поет України.

9 березня 2019 року біля пам’ятника Т.Г. Шевченка в місті Жашкові відбувся урочистий мітинг приуроченний 205-й річниці з дня народження видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанувати пам’ять Тараса Григоровича прийшли представники влади і місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ, організацій, громадські організації, жителі району.

За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш:«У ці березневі дні український народ святкує день народження невмирущого генія слова, народного поета, борця за ідеали справедливості і добра, за кращу долю України та її народу – Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу».

По завершенню заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.« повернутися до списку новин