Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Делегація Жашківського району взяла участь у спільній молитві за єдину Православну Церкву

Переглядів: 765

15 грудня під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Бойка делегація Жашківського району взяла участь у спільній молитві за єдину Православну Церкву в Україні, що проходила на Софійській площі. Віряни із всієї України молилися за мир та за єдину Православну Церкву, а  в Софійському Соборі проходив Всеукраїнський Православний Об’єднавчий Собор за участі Президента України Петра Порошенка. Потім присутнім на площі оголосили про обрання предстоятелем Української Помісної Православної Церкви Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

«Волею Божою зібралися ми в Святій Софії через тисячу років після того, як стараннями Ярослава Мудрого цей храм був збудований, освячений, і як в ньому вперше пройшло богослужіння. Тут зібралися спадкоємці Хрещення, яке святий рівноапостольний князь Володимир прийняв від Константинопольської Церкви-Матері. Знову, як і тоді, з нами посланці Вселенського Патріарха, який підтримує нашу мрію про духовну свободу», - сказав Петро Порошенко.

На початку січня 2019 року у Стамбулі новообраний Предстоятель отримає Томос від Вселенського Патріарха Варфоломія.« повернутися до списку новин