Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Підготовка до належного відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 217

Заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко провела нараду з питань підготовки відзначення в районі  Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у нараді взяли: керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської об’єднаної територіальної громади.

«Ми зобов’язані зробити все належне, щоб особливо у ці дні гідно вшанувати наших ветеранів,які здобули перемогу над нацизмом. Пам’ять про подвиг захисників Вітчизни буде вічною», - зазначила Таїсія Анатоліївна.

З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, посилення державної підтримки ветеранів війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління заступником голови райдержадміністрації Таїсією Федоренко були дані дорученння відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації щодо належної підготовки та проведення заходів із відзначення у 2018 році Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, залучивши до роботи представників підприємств, організацій, органів місцевого самоврядування, громадськості та учнівської молоді.« повернутися до списку новин