Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани вшанували ветеранів Другої світової війни

Переглядів: 756

        9 травня 2019 року Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         Відзначення свята в місті Жашкові  розпочалось з урочистої ходи до Меморіалу Слави.

         У святковій ході взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Бойко, голова районної ради Світлана Волошенюк, міський голова Ігор Цибровський, помічник – консультант народного депутата України Валентина Ничипоренка Марія Король, військовий комісар Жашківського районного військового комісаріату Валерій Коврик, ветерани війни, учасники АТО, військовослужбовці, структурні підрозділи райдержадміністрації, представники трудових колективів, підприємств району, громадських організацій, учнівської молоді  та громадськість.

«У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. З особливою повагою звертаюсь до вас, дорогі наші ветерани. Низько вклоняюся та складаю глибоку шану вам. Прийміть щирі слова вдячності за ратний подвиг, мужність, мудрість, за те, що протягом всіх років ви не втрачаєте віру в життя, добро та надію на краще. Спасибі  вам, воїни-визволителі, за те, що відстояли мир на землі, за те, що відбудували країну після самої руйнівної війни. Спасибі українським патріотам, які сьогодні  героїчно захищають Батьківщину на Сході України. Бажаю всім миру і міцного здоров'я, благополуччя і довголіття! Нехай зігріває усіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил і наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього», - зазначив голова райдержадміністрації Сергій Бойко.

Хвилиною мовчання вшанували полеглих у роки Другої світової війни, після чого ветерани, представники органів влади та громадськість здійснили традиційне покладання квітів до Меморіалу Слави.

         Урочистості відбулись у супроводі святкового концерту «Тільки серцем можна все сказати», який підготували: народний аматорський хоровий колектив (керівник Віктор Дубик), народний аматорський чоловічий ансамбль (керівник Іван Сухий), зразковий ансамбль гармоністів (керівник Іван Сухий) та солісти районного будинку культури Олександр Гусаченко, Наталія Гармідер, Елла Савчук, Інна Ніколенко.

          Святкові заходи продовжились концертною програмою «9 Травня – радість і смуток» та куштуванням солдатської каші.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин