Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Делегація Жашківщини з дружнім візитом відвідала Республіку Білорусь

Переглядів: 262

 

 

 

 

 

3 липня – головне державне свято – День Незалежності Республіки Білорусь та день звільнення Білорусії від німецько – фашистських загарбників.

          Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Барабаша на запрошення Столбцовського районного виконавчого комітету та з-за підтримки голови райдержадміністрації Сергія Бойка офіційна делегація Жашківського району прибула до Білорусії, щоб привітати побратимів із святом Незалежності Республіки Білорусь.

«Річниця незалежності – це хороший привід підвести підсумок та поставити нові завдання для подальшого розвитку району. Адже кожний прожитий рік – це новий крок вперед. У вашого району багата історія і вам є чим гордитись, кого прославляти та пам’ятати. Закладені десятками років традиції вами збережені та нехай надалі збільшуються для подальшого процвітання столбцовської землі. Кожний хто хоча б один раз  побував у вас, залишав у своєму серці частину вашої доброти і душевного тепла, незабутні враження від ваших національних та культурних традицій. І в цей святковий день хочемо побажати всім вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у подальшому розцвітанні вашого району, стабільності, здійснення мрій і впевненості у завтрашньому дні! Нехай ваш район процвітає і над ним завжди буде чисте мирне небо, спокій у серцях людей, кохання і поваги у сім’ях, а добро і благополуччя завжди будуть на вашому життєвому шляху!», - у вітальному слові зазначив Юрій Барабаш.

Також жашківчани взяли участь у святкових заходах, покладанні квітів до Братської могили воїнів Радянської Армії та партизан загиблих за Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни на території Столбцовського району.« повернутися до списку новин