Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині триває підготовка до весняного призову на строкову службу до лав Збройних Сил України

Переглядів: 268

       

 

   Протягом тижня перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш провів співбесіду з сільськими головами за участю заступника військового комісара Жашківського районного військового комісаріату Микола Цимбал, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи Людмили Бойко за результатами оповіщення та проходження призовної медичної комісії щодо стану готовності до весняного призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України в 2018 році.
          «15 лютого 2018 року Президент України Петро Порошенко затвердив терміни призовів та звільнення в запас військовослужбовців строкової служби на 2018 рік. Щодо весняного призову, то згідно з указом, строковиків звільнятимуть в запас у квітні – травні 2018 року. Призов на строкову військову службу відбудеться в квітні – травні. Юнаки 1991 – 2000 років народження, які мешкають, або зареєстровані на території Жашківського району викликаються до військового комісаріату для проходження медичної комісії і уточнення облікових даних. Необхідно допризовникам пояснити, що військовослужбовців строкової служби в зону проведення антитерористичної операції не направляють, але за ухилення від призову на строкову військову службу вони притягуються до відповідальності", – наголосив Юрій Володимирович.

         За підсумками зустрічі вирішено органам місцевого самоврядування спільно із районним військоматом неухильно виконати планове завдання та провести активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо умов проходження строкової служби серед населення.« повернутися до списку новин