Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Мітинг з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії

Переглядів: 842

У історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність.

Сьогодні, 26 квітня 2019 року виповнюється 33 роки з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС. Відзначаючи цю сумну дату біля пам’ятного знаку Чорнобиля зібралися ліквідатори та постраждалі наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівники району, управлінь та відділів райдержадміністрації, громадськість, щоб вкотре згадати про Чорнобильську трагедію.

         Із словами подяки, глибокої шани та побажаннями щастя, здоров’я, миру і благополуччя до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш.

          Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Чорнобильській трагедії, а також поклали квіти до пам’ятного знаку Чорнобильській катастрофі.

 

 « повернутися до списку новин