Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Свято останнього дзвоника відбулось у школах району

Переглядів: 306

 

26 травня 2017 року у навчальних закладах району відбулось свято останнього дзвоника, який пролунав для 3902 учнів Жашківського району. Для кожного учня він звучить особливо. Першокласникам – свято перших досягнень на шляху оволодіння знаннями. Одинадцятикласникам – у своїй, рідній школі востаннє. За традицією керівники району відвідали навчальні заклади, щоб привітати зі святом останнього дзвоника учнів.    

          Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш здійснив візит у Жашківську спеціалізовану школу № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів, привітав учнів школи із закінченням навчального року, подякував вчителям за їхню працю та звернувся до випускників: «Сьогодні для вас прозвучить останній дзвоник. Ви прощаєтесь зі своїм дитинством, шкільною юністю і вступаєте у самостійне життя, в якому безліч цікавих доріг. Ви – майбутнє нашої держави. Саме на ваші знання, гідність, національну свідомість покладає надію Батьківщина. Впевнений, що ви гідно розвиватиме нашу економіку, освіту, науку і культуру. Цей урочистий день залишиться не тільки у вашій пам’яті, запам’ятають його вчителі і батьки. Вклоніться своїм педагогам за їх професіоналізм. Подякуйте батькам, за кращі риси нашого народу, які передали вам, це - порядність, доброту і працьовитість. Вони разом з вами пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи вашим успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину».

         На святковій лінійці грамотами та подяками відзначено кращих учнів школи за спортивні змагання та  переможців із предметних олімпіад.« повернутися до списку новин