Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулося засідання комісії щодо виплати компенсації військовослужбовцю для придбання житла

Переглядів: 894

Держава постійно піклується про військовослужбовців, які захищали та захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Із метою удосконалення механізму забезпечення житлом сімей учасників АТО, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову щодо забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов. Зазначеним рішенням Уряду надано право сім’ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО обрати найбільш прийнятне для них житло та придбати його за рахунок коштів грошової компенсації з державного бюджету.

За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко провела засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції щодо виплати грошової компенсації для отримання житла.

Члени комісії розглянули заяву військовослужбовця, який має інвалідність внаслідок війни 1 Б групи із числа учасників АТО, який брав участь у антитерористичній операції.

Вивчивши матеріали, комісія прийняла рішення про виплату заявнику встановленої постановою Кабінету Міністрів України грошової компенсації для придбання житла військовослужбовцю.



« повернутися до списку новин