Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Таїса Федоренко: дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій

Переглядів: 294

Щороку у перший день літа, 1 червня відзначається День захисту дітей.

З нагоди свята 31 травня у Будинку дитячої та юнацької творчості проведено заходи на які запрошено дітей з функціональними обмеженнями, діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які переглянули казку «Рукавичка на новий лад». 

1 червня свято для дітей розпочато з флешмобу «Свято миру і дитинства», конкурсу малюнку на асфальті «Ми – європейці», виставки дитячих робіт «Ми діти твої - Україно».

Далі урочисту програму продовжив святковий концерт «В кожній дитині сонце». Привітала маленьких жашківчан заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко. «Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Бажаю вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів», - зазначила Таїсія Анатоліївна.

Переможців та призерів Міжнародних, Всеукраїнських змагань, обласних, районних олімпіад, конкурсів нагороджено грамотами та подяками.

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості своїми виступами доповнили святкову атмосферу заходу.« повернутися до списку новин