Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

2017 - Рік Японії в Україні

Переглядів: 245

rik 0.jpg цукез

 

 Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відзначив важливість цієї події для торгово-економічної співпраці між Україною та Японією.
        У листопаді 2016 українська делегація на чолі зі Степаном Кубівим перебувала у Японії з офіційним візитом. Його результатами стали домовленості про співпрацю з Японською федерацією бізнесу “Кейданрен” у рамках Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією. Так, влітку 2017 року до України завітає японська торговельна та інвестиційна місія для участі у 7-му засіданні Координаційної ради.          

       Також цьогоріч українські аграрії зможуть брати участь у японській виставці Foodex Japan 2017 на пільгових умовах.
       Двосторонній товарообіг у 2016 році між Україною та Японією збільшився в порівнянні з  2015 роком на 14,98% і склав $655,63 млн. На жаль, при цьому український експорт впав на 28,8%.
      Головними сферами для інвестицій є оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, переробна промисловість.
       Рік Японії в Україні покликаний у тому числі стимулювати співпрацю між українськими та японськими компаніями: сприяючи зростанню українського експорту в Японію та залученню японських інвестицій в Україну.« повернутися до списку новин