Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Легалізація трудових відносин

Переглядів: 223

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  22 червня у приміщенні Жашківського районного центру зайнятості для 25-ти представників кадрових служб підприємств, установ та організацій відбувся семінар на тему «Послуги служби зайнятості. Новації щодо перевірок роботодавців в 2017 році. Легалізація трудових відносин». Директор районного центру зайнятості Марія Штунь та  начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Щедріна проінформували про сучасний стан ринку праці району; розповіли про подання роботодавцями до центру зайнятості інформації про попит на робочу силу (вакансії); про норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів; зміни в законодавстві в частині застосування механізмів підтримки та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, розширення переліку пріоритетних видів економічної діяльності; про підвищення кваліфікації працівників, в тому числі в ЦПТО та про порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці; тощо.

У роботі семінару взяла участь головний державний інспектор управління держпраці у Черкаській області Ірина Вержановська, яка в своєму виступі зупинилась на питаннях легалізації найманої праці та доходів працівників, відповідальності працівників та роботодавців у разі застосування нелегальної зайнятості, ризиків та відповідальності сторін під час укладання договорів цивільно-правового характеру, розповіла про пілотний проект МОП з подолання не задекларованої праці, про працевлаштування неповнолітніх. Учасники заходу задали низку питань стосовно конкретних випадків, які виникали у їхній практиці, на що отримали вичерпні відповіді та поради.

Зустріч відбулася у формі конструктивного діалогу. Роботодавці отримали вичерпні відповіді на запитання. Проведення таких спільних заходів сприяє підвищенню рівня обізнаності та відповідальності як роботодавців, так і працівників у питаннях легальної зайнятості та оплати праці.

                                                                                                                               За інформацією районного центру зайнятості« повернутися до списку новин